Правила та умови

Всі послуги, що надаються WebMarker Design Studio можуть бути наступними умовами. Купуючи будь-який з наших зразків, виготовлення на замовлення будь-якої іншої служби, ви погоджуєтеся з цими умовами:

1. Всі продажі є остаточними. Завдяки цифрової характер цього бізнесу, ніякі повернення не буде виданий новий. Там немає ніяких обмінів або повернень з якої-небудь причини, до або після того, як товари / послуги були доставлені до вас.

2. Всі матеріали, розміщені на сайті нашої студії дизайну www.webmarkerstudio.com захищені, наші проекти не можуть бути змінені, розрізали, змінені або повторно використовувати або поширювати будь-яким чином. Якщо клієнт бажає внести зміни в конструкцію або використовувати графіку будь-яким іншим способом, то ліцензія авторських прав має бути спочатку куплений. Ви не можете видалити наше посилання і утверджують нашу роботу, як свої власні.

3. Кредит і посилання. Всі конструкції сайту WebMarker Design Studio вимагає текстове посилання на WebMarker Design Studio, якщо інші угоди не були зроблені, щоб видалити посилання на плату в розмірі $ 100. Клієнт беззастережно гарантує, що посилання на WebMarker Design Studio залишатиметься на місці до тих пір, поки що дизайн сайту не більше опублікований в Інтернеті. Видалення цього посилання є порушенням даної угоди і за умови порушення договору. Ви не можете претендувати на нашу роботу, як свої власні. Якщо наша зв'язок видаляється без нашого відома і згоди, ми маємо право наполягати на тому, що проект буде видалений з Інтернету, і ми будемо проводити всі порушення порушенні авторських прав в повному обсязі, передбаченому законом.

4. Дозвіл. Клієнт привертає WebMarker Design Studio в якості незалежного підрядника для конкретної мети проектування і / або поліпшення веб-сайту, який буде опублікований на рахунок клієнта на постачальника послуг Інтернету (ISP), або "хостинг-сервіс". Клієнт справжнім уповноважує WebMarker Design Studio, щоб отримати доступ до цього облікового запису, а також дозволяє послуги хостингу для надання WebMarker Design Studio, з повним доступом до рахунку клієнта, а також будь-які інші програми, необхідні для цього проекту розробки веб, які включені як частина обслуговування клієнта Угода. Клієнт також дозволяє WebMarker Design Studio уявити заповнену дизайн-проект веб до основних пошукових машин.

5. Розвиток / сумісність. Цей дизайн-проект веб буде розроблений з використанням різних комерційних і некомерційних програмних продуктів і обладнана пристроєм вручну. У той час як WebMarker Design Studio докладе всіх зусиль для розробки повністю функціональний веб-сайт дизайн гарантія WebMarker Design Studio не поширюється на застарілі версії браузерів, текстових браузерів, або запросити спеціальні ефекти, які ми, можливо, рекомендоване проти. Крім того, не всі частини деяких конструкцій сайту (обертові банери і т.д.) сумісні з мобільними пристроями (такими як IPADS і iPhone'ов). Будь-які претензії щодо дефектів, виправлень або глюків повинна бути здійснена протягом 30 днів проекту завершується. Цей веб-дизайн проекту будуть розроблені без конкретного стандарту і не відповідає якомусь конкретному вимогу WWW. Клієнт переглянув WebMarker Design Studio портфоліо і попередньо розроблений веб-сайт до підписання цього документа. WebMarker Design Studio не гарантує, що сайт не застрахований від третіх осіб збиток, хакерство, наявність вірусів, шпигунських програм і т.д., і не несе ніякої відповідальності за його присутності або видалення. WebMarker Design Studio не гарантує, що веб-сайт буде відповідати очікуванням клієнта трафіку сайту або в результаті бізнесу.

6. Авторські права і товарні знаки. Клієнт беззастережно гарантує, що будь-які елементи тексту, графіки, фотографії, зразки, товарні знаки або інші твори мистецтва оформлені в WebMarker Design Studio для включення в веб-дизайн проекту належать клієнту, або про те, що клієнт має дозвіл від законного власника використовувати кожен з цих елементів, і буде захищати, захищати, і захищати WebMarker Design Studio від будь-яких претензій у зв'язку з використанням таких елементів.

7. Платежі. Індивідуальні проекти: 75% від загальної вартості проекту повинен бути представлений на початку проекту, а решта 25% залишок заборгованості після прийняття проектної / макета, але перед установкою. Коли є лист очікування для призначених для користувача зразків, початковий, не підлягає поверненню 25% депозит потрібно провести своє місце в списку очікування. 50% від загальної вартості проекту повинен бути представлений на початку проекту, а решта 25% залишок заборгованості після прийняття проектної / макета, але перед установкою.

8. Дата завершення. Для замовлень по дизайну замовника: WebMarker Design Studio і клієнт повинен працювати разом, щоб завершити розробку проекту веб своєчасно. Ми згодні з тим, щоб працювати оперативно, щоб завершити розробку проекту веб не пізніше ніж через 60 днів після того, як клієнт надав усі необхідні матеріали, якщо це не було узгоджено інакше. Якщо клієнт не надає WebMarker Design Studio дизайн з повним текстом і графічного контенту для даного веб-дизайну проекту протягом 45 днів з дати підписання цієї угоди, контакт є недійсним і будь-які відкладення анульований.
Для всіх інших замовлень: WebMarker Design Studio і клієнт повинен працювати разом, щоб завершити розробку проекту веб своєчасно. Ми згодні з тим, щоб працювати оперативно, щоб завершити розробку проекту веб не пізніше ніж через 30 днів після того, як клієнт надав усі необхідні матеріали, якщо це не було узгоджено інакше. Якщо клієнт не надає WebMarker Design Studio з повним змістом для проекту протягом 45 днів після отримання замовлення, договір буде вважатися недійсною і будь-які депозити і платежі анульований.

9. Доставка проекту / хостинг. Остаточний проект дизайн сайту буде опублікований на послуги хостингу клієнта після отримання повної оплати. Клієнт розуміє, що, якщо вони не в змозі своєчасно проводити платежі для своїх веб-хостингу і / або реєстрації домену, це може привести до їх веб-сайт, щоб бути інактивується, і вони повинні працювати з компанією / х років минулого століття, щоб активувати свій веб-сайт в цьому заході. У цьому випадку він несе відповідальність клієнта для роботи з їх хостингу компанії, щоб повторно активувати свій обліковий запис (в тому випадку, якщо ця послуга не була включена в їх спочатку придбані у нас пакет або послугу).

10. Електронна комерція законів. Клієнт погоджується з тим, що клієнт несе повну відповідальність за дотримання всіх законів, податків і тарифів, які застосовуються в будь-якому випадку до Design Project Web або будь-яких інших послуг, передбачених в цьому документі, і буде захищати, захищати, і захищати WebMarker Design Studio, це власники , співробітників, філії і його субпідрядники від будь-яких претензій, позовів, штрафних санкцій, податків, штрафу, пені або тарифу, що випливають з фізичних вправ Клієнта інтернет-електронної комерції і / або будь-якого невиконання будь-якого з таких законів, податків і тарифів.

11. Ходи Веб-сайт / хостинг / сервер. У разі, якщо клієнт забажає, щоб перемістити свій сайт на інший хостинг компанії, WebMarker дизайн-студія не несе відповідальності за будь-які проблеми, які можуть виникнути в результаті цього руху. В цьому випадку всі технічні питання, що стосуються підтримки веб-хостингу, доменів і електронної пошти мають бути спрямовані на клієнта новий веб-хостингу компанії (якщо ця послуга не була спочатку придбаний у WebMarker Design Studio). Будь-яка робота вимагає, щоб перемістити або відремонтувати сайт, який був переміщений клієнтом або третьою стороною буде залежати від наших погодинних ставок.

12. Chargebacks / відмін. Клієнт залишає за собою право скасувати свій проект з якої-небудь причини на стадії розробки. Проте, всі гроші, які виплачуються WebMarker Design Studio буде анульований після скасування, а дизайн в процесі буде анульований, а також. WebMarker Design Studio залишає за собою право продавати будь-яку частину скасованого спеціально створених веб-сайту для іншого клієнта.
Для того, щоб продовжити повернення грошових коштів, сплачених WebMarker Design Studio при зв'язуванні з умовами цього Договору розглядається як шахрайство і буде агресивно повідомлялося та притягнуто до відповідальності. WebMarker Design Studio не вестиме переговори з будь-яким поворотними платежами особою або компанією. Оплати спини ніколи не прийнятні засоби досягнення повернення. Щоб запросити поворотний платіж по кредитній карті для дійсної угоди вважається шахрайством. Шахрайські Chargebacks кредитних карт будуть активно залучені до відповідальності і повідомив усім основних кредитних бюро як неоплачених рахунок збору. Чи повинен бути подана поворотний платіж проти WebMarker Design Studio, ми не вагаючись, приступити до збору та судовим позовом про стягнення коштів.

13. неповідомлення. Якщо WebMarker Design Studio не може зв'язатися з клієнтом на індивідуальний дизайн проекту тривалістю двадцять один (21) днів по електронній пошті в процесі проектування і розробки, проект буде скасований без попереднього повідомлення і будь-які грошові суми, виплачені буде конфісковані WebMarker Design Studio. Це відповідальність клієнта, щоб забезпечити WebMarker Design Studio з усією необхідною інформацією, і WebMarker Design Studio можна очікувати, щоб переслідувати будь-яку недостатньої інформації.
Клієнт також розуміє, що, якщо вони не відповідають на запити про надання інформації оперативно, їх проект може бути переміщений за іншим, і це може викликати затримку в часі завершення.

14. Логос. Якщо ви хочете використовувати існуючий логотип, який у вас є повні права на, то ви можете уявити, що при оформленні замовлення. Логотипи повинні бути представлені в потрібному форматі для використання на вашому сайті.

15. Зовнішні посилання. Зовнішні посилання можуть бути надані для вашої зручності, але вони знаходяться поза контролем Власника Сайту і ніякого представництва проводиться за своїм змістом. Використання або залежність від будь-яких зовнішніх посилань і на ньому контент, що надається на свій страх і ризик. При відвідуванні зовнішніх посилань ви повинні ставитися до того, що зовнішні веб-сайти з умовами використання.

16. Відповідальність. WebMarker Design Studio не нестиме відповідальність за будь-які помилки, викликані змінами або модифікації робляться в будь-який з наших конструкцій вами або будь-якої третьої стороною.

17. Обмеження. Використання графіки та коду з будь-якого продукту або послуги WebMarker дизайн-студія не може використовуватися для відображення інформації або продавати контент, релігійно образливого, расово нечутливим або порнографічного характеру. WebMarker Design Studio також залишає за собою право відмовити в наданні послуг або підтримки будь-якої причини, включаючи, але не обмежуючись ними надмірних комунікацій, ревізій і вичерпання послуг.

18. Конфіденційність. Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми поважаємо і зобов'язуємося захищати його. Вся особиста інформація бере участь в будь-якої веб-дизайну проекту або послуги, що надаються WebMarker Design Studio залишатиметься приватним і ніколи не буде використовуватися, або перерозподілені продані третім особам. Ваша особиста інформація, ім'я, адреса, номер телефону та адресу електронної пошти не буде надана в якості посилання на потенційних клієнтів, ні будуть опубліковані в будь-якому випадку або формі в Інтернеті, в поштових повідомленнях, або в друкованому вигляді.
Будь ласка, зверніть увагу, що при подачі оплати за свої послуги, ви погоджуєтеся з усіма умовами надання послуг, як написано тут. WebMarker Design Studio залишає за собою право змінювати або оновлювати ці умови в будь-який час без попереднього повідомлення.

Webmarker logo small
Україна, Київ