Підтримка сайту

Підтримка абонентське обслуговування, резервне копіювання сайту і т.д.
Залишити заявку

Інші послуги

Базовий пакет
Середній пакет
Великий пакет
Щогодини пакет

Важливо, що створення веб-сайту є хорошим початком вашого бізнесу в World Wide Web. Сайт вже приніс вам перших клієнтів, і ви почали отримувати прибуток. Але цього не досить, щоб конкурувати на суміжних ринках з іншими компаніями. Сайт вимагає підтримки день у день і просування.

Ми проводимо два види робіт, пов'язаних з підпискою підтримки:

Створення резервних копій сайту (повне і/або часткове);
Переносячи сайт від одного хоста на інший (як з резервними копіями даних).
Для того, щоб уникнути можливих неприємних ситуацій з сайтом, ми рекомендуємо вам почати дбати про це зараз.

Резервні копії сайту можуть бути чотирьох типів:

Архів: вона охоплює повний вміст вашого сайту: скрипти, бази даних, налаштування пошти, інформація про піддомени і т.д. Архів може бути використаний для оновлення сайту з нуля або перейти на інший хостинг.
Архів домашня папка: цей архів буде доступний тільки для тих файлів, які знаходяться у вашій папці "будинок", як правило, сам сайт і тимчасові файли.
Архів бази даних MySQL: цей варіант повністю аналогічний попередньому за винятком того, що архів містить вміст бази даних, а не просто папку "будинок".
Все це тільки підтверджує, на скільки важливою може бути служба підтримки. Запитайте нас про варіант підтримки конкретних пакетів, щоб ми могли надати вам більш конкретну, детальну інформацію про вибраний Вами варіант!

Україна, Київ