Інтернет магазин

Електронний аналог інтернет-магазину з великою кількістю функцій
Залишити заявку

Інші послуги

Чому сайт електронної комерції?

У вас є існуючий магазин або, принаймні бажання продавати деякі продукти або послуги. А що може бути краще, ніж сайт електронної торгівлі?! Ви економите гроші на дорогу оренду фактичного магазину і співробітників, ви можете продавати свою продукцію по всьому світу будь-якому клієнту в будь-якій країні світу, а також перелік пільг дійсно величезний!

Що включено?

Дизайн: індивідуальний дизайн, верстка, створення значка Favіcon;

Програмування: комплексне меню сайту, текстові розділи, каталог продукції, функціональність для сортування продуктів, додаючи продукти в обране, корзина продуктів, навігації по сайту, показуючи ціноутворення в різних валютах, можливість завантажити прайс-лист бути першим на сайті, картинна галерея, пошук по сайту, форма зворотного зв'язку, GoogleMaps розташування, система управління контентом;

SEO: початкова оптимізація, реєстрація сайту в популярних пошукових системах, встановлюючи ключові слова і описи сторінок сайту, статистика відвідувань сайту.

Робота під ключ

Коли робота нами закінчена - ваш сайт відразу ж  готовий до використання, без будь-яких необхідних технічних навичок.

Підійде для

Інтернет продукт продажу по всьому світу, малий/середній/великі магазини і магазини власники брендів, різні товари та послуги, які будуть продаватися в Інтернеті.

Україна, Київ