Політика конфіденційності

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Ця політика конфіденційності визначає, яким чином WebMarker Design Studio збирає, використовує, зберігає і розкриває інформацію, отриману від користувачів ( «Користувач») від www.webmarkerstudio.com веб-сайту ( "Сайт"). Ця політика конфіденційності застосовується до сайту і всі продукти і послуги, що пропонуються WebMarker Design Studio.

Personal Identification ІНФОРМАЦІЯ

Ми можемо збирати особисту ідентифікаційну інформацію від користувачів в різних формах, в тому числі, але не обмежуючись цим, коли користувач відвідує наш сайт, підписатися на розсилку новин, а також у зв'язку з іншими видами діяльності, послуг, можливостей або ресурсів, ми робимо на нашому сайті , Користувачі можуть попросити, при необхідності, адреса електронної пошти. Ми будемо збирати особисту ідентифікаційну інформацію від користувачів, тільки якщо вони добровільно надати таку інформацію нам. Користувачі завжди можуть відмовитися від поставки особисто інформацію ідентифікації, за винятком того, що це може перешкодити їм брати участь в певних пов'язаних з діяльністю сайту.

Неособисту ідентифікаційна інформація

Ми можемо збирати неособисту ідентифікації інформації про користувачів, коли вони взаємодіють з нашим сайтом. Неособиста ідентифікаційна інформація може включати ім'я браузера, тип комп'ютера і технічної інформації про користувачів засобів зв'язку на наш сайт, таких як операційна система і інтернет-провайдерів, які використовуються та іншої подібної інформації.

Веб-браузер печінки

Наш сайт може використовувати "куки" для поліпшення користувацького досвіду. веб-браузер користувача поміщає печиво на жорсткому диску для цілей обліку, а іноді і відстежувати інформацію про них. Користувач може вибрати, щоб встановити свій веб-браузер, щоб відмовитися від печива, або попередити вас, коли куки будуть відправлені. Якщо вони роблять це, зверніть увагу, що деякі частини сайту не може функціонувати належним чином.

Як ми використовуємо зібрану інформацію

WebMarker Design Studio збирає і використовує інформацію користувачів персональних для наступних цілей:
Для того, щоб поліпшити наш сайт
- Ми постійно прагнемо поліпшити наші пропозиції сайту на основі інформації та зворотного зв'язку, яку ми отримуємо від вас.
Для відправки періодичних електронних листів
- Якщо користувач вирішить відмовитися в наш список розсилки, вони будуть отримувати електронні листи, які можуть включати в себе новини компанії, оновлення, пов'язані з продукту або службової інформації, і т.д. Якщо в будь-який момент часу користувач хотів би відмовитися від отримання електронних повідомлень, ми включаємо докладні інструкції по не підписувати в нижній частині кожного листа.

ЯК ми захищаємо вашу інформацію

Ми приймаємо належного збору даних, зберігання і обробки даних і заходів безпеки для захисту від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття чи знищення Вашої особистої інформації, ім'я користувача, пароль, дані транзакції і дані, що зберігаються на нашому Сайті.

ОБМІН вашу особисту інформацію

Ми не продаємо, торгівлі, або орендувати користувачів персональних ідентифікаційної інформації третім особам. Ми можемо надавати загальні агреговані демографічні дані не пов'язані з будь-якої особистої ідентифікаційної інформації щодо відвідувачів і користувачів з нашими діловими партнерами, довірених філій і рекламодавців для цілей, описаних above.We може використовувати стороннім постачальникам послуг, щоб допомогти нам керувати нашим бізнесом і сайту або адмініструвати діяльність від нашого імені.

СТОРІН САЙТИ

Користувачі можуть знайти рекламу або інший вміст на нашому сайті, що посилання на сайти і послуги наших партнерів, постачальників, рекламодавців, спонсорів, ліцензіарів та інших третіх осіб. Ми не контролюємо вміст або посилання, які з'являються на цих сайтах і не несе відповідальності за практику, використовуваних сайтів, пов'язаних або з нашого сайту. Крім того, ці сайти або послуги, в тому числі їх зміст і посилання, можуть постійно змінюватися. Ці сайти і послуги можуть мати свою власну політику конфіденційності і політику обслуговування клієнтів. Перегляд і взаємодія на будь-який інший веб-сайт, включаючи веб-сайти, які мають посилання на наш сайт, підлягає власних умовах та політики, які веб-сайту.

ЗМІНИ В ЦІЙ ПОЛІТИЦІ КОНФІДЕНЦІЙНОСТИ

WebMarker Design Studio має право на свій розсуд оновлювати дану політику конфіденційності в будь-який час. Коли ми робимо, ми будемо переглядати оновлену дату в нижній частині цієї сторінки. Ми рекомендуємо користувачам часто перевіряти цю сторінку для будь-яких змін, щоб залишатися в курсі про те, як ми допомагаємо захистити особисту інформацію, яку ми збираємо. Ви визнаєте і погоджуєтеся, що це ваша відповідальність переглянути цю політику конфіденційності час від часу і усвідомити зміни.

ВАШ АКЦЕПТ СПРАВЖНІХ УМОВ

Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтесь з цією політикою і умовами надання послуг. Якщо ви не згодні з цією політикою, будь ласка, не використовуйте наш сайт. Ваше подальше використання Сайту після внесення змін у цій політиці буде розглядатися вашу згоду з цими змінами.

Webmarker logo small
Україна, Київ